Uživatel Jakub | TrhNapadu.cz
JakubPulkrábek
název datum finance (Kč) popis komentáře
Kasinová hra Bordeaux Game 29.7.2021 od 500 000 Kč do 1 500 000 Kč 0

Tento text se zobrazuje, pokud sis zatím nevytvořil svou VIZITKU INVESTORA.

 

Pomocí vizitky investora láká investor autory projektů, aby mu nabídli svůj projekt. Má peníze. Chce je investovat

do nového Start-Up projektu. Lákavá vizitka způsobí, že právě tebe budou chtít autoři do svého projektu. Tvoje

preciznost, s jakou se prezentuješ, je jejich první nejsilnější impulz. Tvoje vizitka jsi pro ně TY !!!

 

Momentálně se nacházíš v sekci MOJE VIZITKY INVESTORA na zadní ploše, kde se budou zobrazovat vizitky, které jsi sám vytvořil. Chceš-li investovat do Start-Up projektu, ZADEJ jednu nebo více VIZITEK a získej náskok. Ani netušíš, kolik zajímavých a úspěšných projektů už prošlo od roku 2009 Trhem Nápadů.

Tento text se zobrazuje, pokud jsi zatím na portálu žádný SVŮJ NÁPAD nevytvořil.

 

Nápad není nic. Nezačíná, nekončí, nepřináší peníze. Peníze ti vydělá až projekt. Co ale nápad umožňuje, to je diskuze. Vyvolej diskuzi. Staň se tím, kdo ovlivňuje svět skrze svoje myšlenky. A neváhej pokládat otázky.

 

Momentálně se nacházíš v sekci MOJE NÁPADY na zadní ploše, kde se budou zobrazovat nápady, které jsi sám vytvořil.

Peníze jsou u investorů, příležitosti jsou v tvojí hlavě. Zavolej do světa: TADY JSEM

 

This text is shown if you have not yet liked any PROJECT, IDEA or INVESTOR'S VISIT CARD yet.

 

If you like somebody's project or investor's visit card, click the Favourite button: Now you are in the MY FAVOURITE section on the back desktop, where all your favourite objects of the other users will be shown – but NO CRIBBING!!!

 

Typ Název Text Datum Detail
Projekt Investování na burze A ten kdo investuje bude jezdit do smrti na koloběžce ... :-((( 18.7.2009
Projekt Vytvoření sítě OZ po ČR Hmm, jendou mi takhle maníci od O2 nabídli na alici SIM-kartu - vše zdarma, vzal jsem jednu i pro bratrance a teď po mně chce O2 abych jim každý měsíc platil. Poslal jsem jim výpověď smlouvy která měla být zdarma a nic jim ani platit nehodlám. Pouze jim stále posílám reklamace a řeším to, takže čím míň takových prodejců, tím líp. 22.1.2009
Projekt Nejen občerstvení pro řidiče v zácpách Tak občerstvení je ještě v pohodě, ale co když se mi bude chtít akutně na velkou ??? Nebylo by lepší, kdyby ten člověk místo ledničky nosil přenosné WC ??? Myslím, že někdy by to mohlo být k nezaplacení. Stačí si udělat rikšu, se kterou by se dalo jezdit v odstavném pruhu a vzadu přidělat přenosný záchod. Je to sice taky bláznivina, ale myslím si, že ten zisk by určitě mohl být větší. :-))) Být vámi, tak si koupím tu malou ledničku, ěčím ji naplním a půjdu to zkusit na Jižní Spojku, na co potřeba hned 1.000.000 Kč ??? 8.12.2008

Poslat zprávu

Máš-li na Trhu Nápadů zvěřejněný projekt nebo vizitku investora, je pro tebe navázání komunikace s jiným uživatelem za zvýhodněnou cenu: Zdarma.
Jednorázový poplatek: 149 Kč
Poplatek je za zpřístupnění komunikace s tímto uživatelem.
×
Confirm