WORLD EXPLORER - cestovní aplikace | Projekty | TrhNapadu.cz

WORLD EXPLORER - cestovní aplikace

1123 42%
Cestovovní aplikace, která Vám pomůže kdekoliv naplánovat výlet, tím nejjednosušším způsobem. Během cest Vám nabídne okolní zajimavá místa a objekty. U každé památky naleznete i historický popis.

Co se týče aplikace, viděli bychom to tak, že by to byla navigace, prozatím po ČR (kdyby se aplikace uchytila, tak bychom rádi rozšířili pokrytí do Evropy, nebo případně po zbytku světa), a na mapě by se zobrazovali památky a různé zájmové objekty pro cestovatele. Každý by si mohl vybrat již z vyhotovených výletů, nebo si ho sám může naplánovat.

Představa je taková, že si člověk otevře doma, nebo kdekoliv se bude nacházet, naši aplikaci a zvolí si, že chce na výlet po Praze a vybere si kde začne a uvidí okolní objekty které by chtěl navštívit. Až se vydá na cestu, a bude procházet vybraná místa, tak se mu mohou nabídnout a zobrazit okolní zajímavosti, které by mohl navštívit. Až bude u vybrané památky, tak si může otevřit památku i v aplikaci a přečíst si něco o její historii apod.

Chtěli bychom tedy, aby aplikace obsahovala: navigaci, celkové shrnutí km za výlet, nabídku památek (poloha, vzdálenost od momentálního umístění turisty, fotografie, otevírací doba, ceny vstupů do památek apod.), možnost vytvoření vlastního seznamu nebo trasy pro výlet.

Radi bychom tuto aplikaci realizovali, a to zejména pro milovníky cestování. Myslíme si, že každý by rád navštívil a objevil i něco nového, nebo uviděl více cílů, než si sám našel. Mohl by to být i přínos pro objekty, které nejsou moc známé a navštěvované, tato aplikace by je právě mohla také doporučit, a mohlo by to být přínosné i pro majitele objektů.

Ještě bych chtěla dodat, že bychom tam chtěli dodat seznam, ve kterém by byli české kraje a pod nimi by byli památky atd. Také aby u toho byla možnost si to rozkliknout si památku a podívat se na popis a fotografie vybrané položky.

Čím dříve aplikace vznikne, tím dříve budou mít cestovatelé jednodušší způsob pro plánování výletů a vzbudí to v nich větší poznávací nadšení.

od 350 000 Kč
do 500 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm