Výstavba apartmanů na ostrově Roatan v Karibiku | Projekty | TrhNapadu.cz

Výstavba apartmanů na ostrově Roatan v Karibiku

Hledáme investora pro vybudování šesti apartmánu na našem pozemku na ostrově Roatan v Karibiku. Z pozemku je nádherný výhled na golfové hřiště a na moře a nachází se v resortu se soukromou pláží.

Hledáme investora na vybudování šesti apartmánů v Karibiku.

 Náš projekt se nachází na ostrově Roatan v Karibiku. Na tomto ostrově jsme strávili zhruba 10 měsíců a tak máme dobrou představu jak zde vše funguje. Na tomto ostrově je i Česká vesnice a tím pádem i česká komunita.

Náš projekt se nachází na jednom z nejhezčích resortů na ostrově Coral Views, kde jsou ve výstavbě pouze soukromé vily a tento resort má svoji soukromou pláž pouze pro majitele domů s molem pro kotvení lodí.
Pozemek na kterém chceme vybudovat apartmany, je jeden z nejhezčích pozemků v tomto resortu, má nádherný výhled na golfové hřiště a na moře s korálovým útesem.
Jedná se o tři domy které mají být postaveny hned vedle sebe, bude je rozdělovat pouze bazén, který bude umístěn na střeše, kde by měla vzniknout i velká terasa. Každý dům má dva nad sebou umístěné apartmany. Celý projekt je již předschválen od majitelů resortu. Pro začátek výstavby je potřeba jen vytvořit projekt pro stavební úřad, který není složitý jak u nás, jedná se pouze o půdorys celého domu, 3D vizualizaci a popis z čeho dům buide postaven. Vše toto již máme a můžeme to podat na stavební úřad. Schválení výstavby je zhruba do 14dnů. 
Tento pozemek již máme koupený za 140 tis. dolarů. Není ještě na nás převeden, protože jsme nevěděli, jaký konkrétní záměr s tímto pozemkem budeme zamýšlet a každý převod vyjde zhruba na 10 tis. dolarů. 
Náše plány a nabídky pro invostory jsou asi dva:
1. Jsme schopni se na celém projektu podílet a probíhalo by to následovně. Investor by pro začátek vložil stejné peníze jako my, což je cca 150 tis. dolarů, my bychom založili společnost na kterou by jsme kokrétní pozemek převedli. Těchto 150tis. by jsme použili na start výstavby, zmíněný převod, nákupu materiálu na stavbu a na marketing. My nyní náš projekt (s dalšímy projekty) začínáme propagovat na facebooku (Top Class Buildings) a instagramu (Topclassbuilding) a nechali jsme udělat webové stránky (Topclassbuildings.com) a tak hledáme už koncové zákazníky, kteří by koupili zmíněné apartmany. 
Po proinvestování 150tis. které by trvalo zhruba 3 měsíce by buď investor vložil další penéze a ty by se použili na dokončení stavby. Ale náš plán je že během těchto tří měsíců by jsme našli první zákazníky, kteří by zapaltili zálohu, kterou by jsme použili na dokončení výstavby. Celá výstavba by měla trvat od 10-12 měsíců
Na celou stavbu je spočítán rozpočet na 650 000,- USD, plus tedy zmíněných zhruba 150 USD za pozemek, převod, 3D vizualizaci, marketing, atd., je celkem 800 000,- USD. Předpokládaný prodej je 250 000,- USD za apartman (což je na zmíněnou lokalitu velmi dobrá cena, běžně se takový apartman pohybuje od 300 do 450 tis. USD) tedy za 6 apartmanu 1 500 000,- USD. Z toho vyplývá profit 700 000,- USD. Tento výdělek by byl rozdělen podle množství investovaných peněz od investora.
2. Jsme schopni celý projekt prodat a aktivně se podílet na výstavbě, propagaci a schánění budoucích majitelů apartmánů. Celý projekt by jsme prodali za 900 000,-USD a náš návrh je následující: investor by zaplatil 200 000,- USD, my by jsme založili společnost na něj, převedli pozemek na tuto společnost, zajistili kompletní stavební dokumentaci a veškeré papíry, aby mohla začít výstavba. Následně by jsme uzavřeli s investorem kontrakt na výstavbu projektu za 700 000,- USD. V této smlouvě by bylo uvedeno za jakých podmínek by stavba probíhala, ale předpoklad je, že by investor poslal 250 000,- USD, my by jsme začali s výstavbou a po dodělání stavby do určité fáze (bylo by popsáno ve smlouvě) by invstor poslal dalších 250 000,-, stavba by se dokončila a po předání by doplatil zbytek.
 
Toto je naše představa a stručný návrh pro investora. 
 

 

od 3 000 000 Kč
do 18 000 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm