Továrna na protektory | Projekty | TrhNapadu.cz

Továrna na protektory

1372 40%
Pojištěná půjčka 30.000.000,--Kč pojišťovnou na rozjetí továrny na výrobu protektorů. Půjčka je na 3 roky s úrokem 10%p.a. a s garancí vlády.

Hledáme investora na dofinancování 50% potřebné částky. Jedná se o nákup nemovitostí, výrobních linek a odstartování výroby v továrně na výrobu protektorovaných pneumatik. Polovinu prostředků již máme, hledáme druhou polovinu, 1,5mil USD (tedy cca 30.000.000,--Kč).

Investice je POJIŠTĚNA pojišťovnou. Investor bude mít s danou pojišťovnou přímo smlouvu, ve které se pojišťovna zavazuje vrátit investovanou částku, pokud bychom toho nebyli schopni my. Pojištěna je investice ze 100%, NEJSOU pojištěny úroky.

Továrna bude stát v zemi mimo EU, která má ale s EU zahájeny přístupové rozhovory a probíhá harmonizace právních předpisů. Tato země nemá zatím platnou úpravu na hloubku dezénu pneumatik, ale od příštího roku platná bude. Všechny pneumatiky zatím dováží.

Tato továrna tak bude mít jak v této zemi tak i ve dvou okolních zemích monopol!!!

Projekt je ve spolupráci s vládou, je zařazen do vládního programu ochrany zahraničních investic!

Investorovi nabízíme: smlouva na 3 roky s úrokem 10% p.a. (ročně), po 3 letech vrácení ivnestice, smlouva s pojišťovnou na ochranu investice (platíme my). Investor se do dané země může rovněž na naše náklady podívat, seznámit se s celým projektem, s pojištěním a místní situací.

Vážnému zájemci rádi poskytneme veškeré informace. Může se i "složit" více investorů.

od 30 000 000 Kč
do 35 000 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm