Sport4Home.CZ | Projekty | TrhNapadu.cz

Sport4Home.CZ

531 42%
Účelem projektu bude prodej nových sportovních potřeb se zaměřením na rodiny s dětmi a aktivní skupinu seniorů prostřednictvím e-shopu.

Stručný popis podnikatelského plánu
Obchod by neměl být komplikovaný a složitý. Naopak by měl mít moderní vzhled a příjemné prostředí. Ovládání musí být intuitivní, zákazník by měl snadno umět nakoupit. Dále by neměl mít znepříjemněné nakupování například zbytečnou povinnou registrací, nesmyslným vyplňování povinných položek v objednávce apod. Web stránky by se měly načítat svižně, aby zbytečně hned ze začátku zákazníky neodradily. Proto je vhodné uspořádat e -shop tak, aby zákazníka provedl nejjednodušší cestou celým nákupem.


Všechno toto splňuje eshop od ebrány Demo eshopu se nachází na https://projects.invisionapp.com/share/DY82LBDV2#/screens/%0B164719651_Homepage Chování zákazníka bych chtěl podpořit marketingem, PPC kampaněmi a hlavně aplikacemi https://socialsprinters.com

Popis podnikatelské příležitosti
V současné době má dle údajů z Českého statistického úřadu více jak polovina domácnosti vybaveno osobním počítačem a většina z nich má připojení k internetu. Tento stav neustále roste, stejně jako počet uživatelů internetu.
Náplň činnosti podnikání je prodej sportovních potřeb. Spektrum cílových zákazníků je široké, převážně se ale jedná o všechny sportuchtivé děti, sportovně založené rodiny, neposednou mládež, profesionální sportovce i aktivní seniory. Dle dat z Českého statistického úřadu natalita nijak radikálně neklesá, proto je jasný předpoklad, že bude toto zboží dále poptávané a nabízené. Vzhledem k různým faktorům (rychlý růst dítěte atd.) je nutné sportovní pomůcky děti obměňovat.

Monetizace aneb na čem budeme vydělávat?
Mám dva dodavatele. U obou dodavatelů je marže 15-20%. Na eshopu může veškeré sportovní potřeby zákazník zakoupit z pohodlí domova přes internet. Chci se specializovat na veškeré sportovní potřeby z celého světa a informovat zákazníky o zahraničních trendech ve sportu. Mojí snahou bude hlavně, aby bylo na eshopu rozmanité zboží a aby si vybrali opravdu všichni.

od 119 644 Kč
do 500 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm