SPOLEČNOST NA PRODEJ SÝRŮ V MALO A VELKOOBCHODU S DYNAMICKÝM RŮSTEM | Projekty | TrhNapadu.cz

SPOLEČNOST NA PRODEJ SÝRŮ V MALO A VELKOOBCHODU S DYNAMICKÝM RŮSTEM

3425 43%
Od vyhlášených sýrařů z celé Evropy přinášíme na české stoly lahodné sýry a delikatesy, které skladujeme, krájíme a balíme v ČR. Zapojte se do projektu v různých podobách investování.

Projekt se týká dovozu zrajících sýrů v té nejvyšší kvalitě a v jejich následné úpravě. Unikátnost stojí na malém balení výrobků a širokého výběru druhů sýrů různého staří a chutí. Výrobky tvoří prostor pro velkou skupinu odběratelů. Výrobky pod vlastní značkou distribuují v česku a začínají na Slovensku s cílem růst globálně. Zákazníky jsou lidé, kteří chtějí 100% kvalitu.

 

Projekt začal vznikat v této podobě v roce 2015. Původně se autor zabýval maloobchodními prodejnami, kde získal zkušenost s prodejem tohoto sortimentu.

 

V červnu minulého roku byla otevřena nová provozovna, kde se nachází výrobna, sklady a prodejna. Společně s tímto krokem se začala budovat značka (brand) a velkoobchodní činnost.

Původní prodej byl zaměřen na celé sýry, přičemž postupným vývojem a zpětnou vazbou trhu se přidala balení od 100 g výše dle konkrétních potřeb. Mezi zákazníky patří maloobchodní prodejny, delikatesní prodejny, vinotéky, e-shopy.

Firma se také zabývá e-shopem a dárkovým balením, které pomáhá s celkovou propagací. Cílem je nabídnout stoprocentní výrobek za nejlepší cenu.

 

Projekt se zabývá nákupem celých kusů zrajících sýrů různých příchutí a stáří v zahraničí a následnou úpravou.

 

Úprava a jedinečnost spočívá v krájení od 100 g výseků a balení na míru. Projekt je zajímavý právě malým balením a službou, kterou nabízí -> zákazník si vybere z veškerého sortimentu a nechá si nakrájet a zabalit sýry s požadovanou velikostí.

 

Dalším prodejním kanálem je e-shop, kde si zákazníci mohou sami poskládat dárkový box.

   

Vize

 

        Největší sklad zrajících sýrů v Česku

 

 • Patřit mezi TOP 3 dovozce zahraničních sýrů do ČR (obsazením specializovaných prodejen i velkých řetězců)

 

 • Síť vlastních kamenných prodejen – prioritně v Praze, dále v dalších městech

 

 • Uplatnění frenčízového systému pro prodej licencí na MO prodejny pod značkou Cheedees

 

 • Distribuce produktů do dalších velký obchodních řetězců

 

 • Spravovat a rozšiřovat ,,next day delivery,, e-shop s kvalitními sýry a delikatesami a participovat na rostoucím e-Commerce trendu

 

Produkty - Cheedees

 

 

 • široký výběr kvalitních sýrů - Holandsko, Švýcarsko, Francie, Itálie, Rakousko - nadstandardní vztahy s dodavateli, které nám pro některé produkty a příchutě zajišťují exkluzivitu na českém trhu
 • vlastní značka – vlastní značka Cheedees, povolení spracovávat a prodávat sýry pod vlastní značkou (jako jedni z mála máme české identifikační označení - oválek)

 

 • delikatesy k sýrům - vína, sirupy, destiláty, likéry, džemy, pesta, olivy

 

 

 • krájení a balení - jako jediní na trhu balíme kvalitní sýry do malých balení (100g), které jsou cenovo dostupné pro všechny, umíme nakrájet a zabalit sýry dle požadavků

 

 • dárkové boxy - možnost poskládat si dárkový box na míru, pro firmy i s vlastním logem a potiskem

 

 • další nápady - připravujeme i vlastní sýrové produkty - sýrové sušenky a tyčinky, sýrové balíky pro hotely a restaurace
od 500 000 Kč
do 10 000 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm