Se džbánkem na pivo do své oblíbené restaurace. | Projekty | TrhNapadu.cz

Se džbánkem na pivo do své oblíbené restaurace.

946 45%
Pomoc restaurací v těžké době, kdy nemohou zákazníci trávit čas v restauraci. Jedná se o formu, jak zvýšit výtoč piva a pomoci tak v navýšení zisku.

Jak to začalo

V dnešní době opravdu hodně trpí gastronimie. Lidé si nemohou jít sednout do své oblíbené restaurace, hospůdky. Vše vzniklo když jsem se ve své oblíbené restauraci bavil s majitelem a přemýšlel, jak jim pomoci, aby chodilo více lidí a to nejen pro jídlo do krabičky. A jelikož mám opravdu rád pivo a sám mám svůj džbánek doma, vznikla myšlenka nejprve FB stránky Na pivo s džbánkem a později nápad na projekt, kde by se nakoupily džbánky od Keramiky Krumvíř, které by se poskytly restauracím a ty tak mohly přilákat více lidí a vytočit pivo, které se jinak může kazit v sudech a to je obrovská škoda. 

Co je náš cíl?

Vybrat peníze na nákup džbánků. Ty následně formou komise poskytnout do předem vybraných restaurací a dát možnost především mladým lidem, kteří nemají svůj džbánek, aby si ho zakoupili a chodili si tak pro pivo.

Detaily:

Jedná se ve své podstatě spíše o neziskový projekt. Jde o nákup džbánků od Keramiky Krumvíř s tím, aby se následně mohly džbánky poskytnout do předem vybraných restaurací. Džbánky se poskytnou formou komise na jeden měsíc. V nabídce je 5 džbánků s tím, že každá z 10 restaurací dostane na začátek 3 kusy od každé velikosti. V současné chvíli již funguje FB stránka Na pivo s džbánkem, kde bude také probíhat základní propagace, následně se však o propagaci postarají vybrané restaurace. Projekt má za účel, pomoci restauracím a pivovarům s tím, aby si zákazníci mohli zakoupit i pivo do džbánku. Bohužel v dnešní době především mladí lidé, kteří jsou hlavní kupní silou, nemají doma již džbánky, aby si pivo mohli nechat načepovat a donést domů. Komise spočívá v tom, že restaurace nemusejí přímo kupovat zboží a pouze na týdenní bázi zaplatí za kusy, které se skutečně prodaly. Uleví to tak fináční zátěží restaurací a zároveň to přitáhne zákazníky, kteří si mohou džbánek rovnou i zakoupit.

od 100 000 Kč
do 200 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm