Rex-stream | Projekty | TrhNapadu.cz

Rex-stream

1241 39%
"Ostatní vyrábí auta. My tvoříme budoucnost"

Navrhnul jsem a následně jsme postavili prototyp malého městského elektro "auta".
Stream je specifikován jako jízdní kolo s pomocným motorem a nebo jako motorka (podle použitého motoru) Od podobných projektů se liší tím, že důraz je kladen na plnohodnotnou celosezoní funkčnost a nejedná se tedy jen o módní hračku.
Zájem potencionálních zákazníků nás vedl k modulární konstrukci, která umožňuje měnit výkon, dojezd, specifikaci interieru, výbavu. Máme vymyšleno mnoho nápadů které jsou u aut zastoupeny velmi okrajově/nepříliš šťastně a nebo vůbec.
Podařilo se mi dát do hromady tým víc jak 20 specialistů, kteří na projektu pracují.
Možnosti využití jsou obrovské - od mladých lidí (možnost jezdit bez řidičského oprávnění nebo od šestnacti let s ŘP A1 podle použitého výkonu motoru), rozvážkové služby, hendycapovaní lidé (upravené ovládání, sedačka a možnost převozu vozíku), až po "závodníky" (nejvýkonější verze by měla mít podle počítačových simulací parametry sportovního auta).hledáme proto investora / investory, kteří nám pomohou doladit po všech stránkách oba prototypy modely "eL" a "eXss" a vyřídit potřebné homologace. V současnosti jsou protoypy model "eL" pojízdný a model "eXss" rozpracovaný.
Pracujeme na dalších inovativních řešeních, které nás posunou na špičku vývoje.
V současnosti eviduji cca 200 objednávek, ale nemůžu (a nechci) jít na trh s ještě ne uplně něčím dokonalým a nehomologovaným.

od 200 000 Kč
do 2 000 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm