Převratná aplikace na trhu jídla pro celý svět | Projekty | TrhNapadu.cz

Převratná aplikace na trhu jídla pro celý svět

121 42%
Významné snížení nákladů na zakoupení jídla a marketing pro gastronomii za zlomek ceny co od konkurence, vysoko obrátkové zboží

Dobrý den,

jsme dva právníci s praxí v obchodním právu a rozjíždíme nový koncept a způsob stravování prostřednictvím IT společnosti při užití internetové aplikace, která umožní strávníkům výrazně ušetřit za jídlo a restauracím proniknout k novým zákazníkům za cenu neporovnatelnou běžnému marketingu a mnoho dalšího včetně reklamy. Investice po odečtení našich prostředků do podnikání vložených je v národní části (část první) spočítána na 280.000 Kč. Později v národní části (část druhá) pak na 2.178.000 Kč, přičemž 270.000 Kč na druhou fázi máme již předjednanou. Mezinárodní fáze bude vyžadovat další množství prostředků, projekt je určen pro expanzi do celého světa počínaje Německem, Velkou Británií a Slovenskem.


Tvorba zisku z provizí. Vysoká obrátkovost jídla je základem obchodního modelu, rychlý nástup tvorby cash flow. Počáteční náklady spojené s nutností uhrazení služeb za IT řešení. Řešení právních otázek spojených s výkonem podnikání obstaráme sami.


Hledáme především strategického investora / investory se zkušenostmi s IT prostředím anebo gastronomií, který by investici vnímal jako dlouhodobou spolupráci nejen za účelem zhodnocení své investice, nýbrž by nám pohohl i svými znalostmi, zkušenostmi a sítí kontaktů. Jelikož si svůj nápad ceníme, veškeré konzultace o případné investici jsou podmíněné osobní schůzkou, která bude započata podpisem NDA na základě které bude poskytnut bližší popis, obchodní plán, vizualizace atd. 
Děkuji za pozornost a přeji příjemný den.
Mgr. Petr Uklein

od 280 000 Kč
do 2 178 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm