Největší internetový projekt v ČR | Projekty | TrhNapadu.cz

Největší internetový projekt v ČR

3475 40%
Investujte do největšího internetového projektu poslední dekády v ČR. Znáte z TV! Jediný projekt svého druhu na světě s mezinárodní působností.

Hledáme investory pro největší internetový projekt v ČR, který je zároveň vytvořen v EN a DE jazyce. Projekt je globální s mezinárodní působností. Jedná se o sociální síť s prvky online her a sportovní tématiky. Projekt je zcela dokončený a vývoj se realizoval více než 3 roky. Je tvořen zdrojovým kódem obsahující více než 4 miliony řádků. Během vývoje (3 roky) jej testovalo celkem 9000 uživatelů, kteří jsou nyní jeho klienty.

UNTIL ADVANTAGE:

1) realizační tým: Ředitelem společnosti je zakladatel dvou českých bank v ČR. Mozkem týmu je člověk, který se podílel na projektech jako Travian nebo GoalUnited. Senior IT vyvíjel největší internetové softwary pro forex (Plus500) a pro farmaceutické společnosti Zentiva či Bayer.

2) jedná se o jediný projekt svého druhu na světě. Projekt nemá konkurenci.

3) Silní obchodní partneři, kteří zajišťují benefity klientům a pravidelný zisk. 

4) Více než 300 zdrojů zisku. 

 

Tento Start UP projekt byl testován od roku 2015. Od ledna 2018 zahájil služby v hlavní verzi a dnes již generuje zisk ve výši desítek tisíc euro měsíčně. Projekt znáte i z NOVA SPORTU

Příležitost:

Společnost nehledá investory pro prodej akcií. Hledáme investory, kteří mají zájem až o 50% zahraničních podílů lukrativních i méně lukrativních zemí (Německo, Rusko, Anglie, Itálie, Slovensko, Maďarsko atd.). Důvodem je rychlá expanze na zahraniční trhy bez použití značných finančních prostředků. Do spolupráce můžete vložit jen prostředky a tiše sledovat online kompletní finanční tok svého projektu nebo se můžete aktivně podílet na chodu projektu v dané zemi. 

Pro koho je projekt určen:

Pokud máte zájem o bližší informace, napište své jméno, přijmení, telefoní číslo i město odkud pocházíte. Případně představte prosím svou společnost i sebe a částku, kterou disponujete nebo můžete disponovat v případě "životní příležitosti". O tu se totiž jedná a jsme připraveni toto tvrzení kdykoliv obhájit. Neprozrazujeme název projektu kde komu a jednat budeme pouze se skutečnými lidmi a osobně.

 

od 1 000 000 Kč
do 100 000 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm