Naklápěcí podvozek | Projekty | TrhNapadu.cz

Naklápěcí podvozek

470 45%
Projekt nabízí inovativní řešení konstrukce podvozku dvoustopých vozidel, které díky aktivnímu naklápění mění pozitivně dynamiku v zatáčkách a přináší další konstrukční výhody.

Souhrnný projektový plán.
Vzhledem k značně vzrůstající poptávce po čistě elektrických vozidlech menších kategorií se naskýtá možnost tuto mezeru na trhu dobře využít. Zejména vozítka v kategorii do 4 kW jsou schopná zaujmout díky svoji jednoduchosti, malým rozměrům, snadnému ovládání a ekologickému provozu, který je navýšen velmi nízkou spotřebou energie.
Provozní náklady těchto nejen hobby, ale také praktických pomocníků se pohybují v rozmezí 0,15 – 0,30 Kč/1 km!
Pro cílového zákazníka – rekreační střediska, městská centra a prakticky všechny občany ve věku již od 15-ti let včetně postižených (řidičský průkaz - AM) - je vedle akčního svezení velmi důležité snadné nabíjení z jakékoliv zásuvky 220V a také jednoduché vyjmutí baterií z vozidla a tím pádem možnost dobíjení v interiéru budov.
V našem provedení „Tilting“, který je vybaven dalšími níže popsanými výhodami jsme vybrali vhodnou verzi:
1. Čtyřmotorový 4 kW 4 – s motory v zadních kolech s výkonem 2x500W + 2x1500W umístěných v naklápěcích rámech před zadními koly.
Toto vozítko bude 1 - místné s min. rozměry 250x100cm, hmotností do 150kg a nosností min. 200 kg. Použití více motorů nabízí větší součet kroutících momentů.
Vozidlo bude vybaveno náklonem celého podvozku, což představuje jak příjemnější průjezd zatáčky, tak bezpečnější pohyb ve svahu v terénu!
Lehká konstrukce a způsob zapojení hnacích jednotek poskytuje značné zrychlení vozu a také delší dojezd oproti konkurenci.. Max. rychlost bude elektronicky omezena na 45km/h., což je maximální povolená rychlost této kategorie.
Na realizaci projektu se bude podílet zkušená firma zabývající se kovovýrobou ve spolupráci s navrhovatelem konstrukce podvozku a také zástupci firmy, kteří jsou schopni pomocí dotačních programů zprostředkovat marketingové možnosti pro uvedení výrobku na trh!
Podrobný rozpad investic bude proveden v samostatném dokumentu.

od 2 000 Kč
do 50 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm