Kryptoin | Projekty | TrhNapadu.cz

Kryptoin

Pasivní příjem ze světa kryptoměn.

Tento projekt je originální model pasivního příjmu. Spojením tří různých oblastí ve světa kryptoměn nám dáva tuto příležitost. Navíc se stáváme součástí sítě a příspíváme ke stabilitě a decentralizaci celé této sítě kryptoměn.

Bankovnictví a finančních trhy nedisponují žádným podobným produktem. Trh kryptoměn spojen s možností pasivního příjmu, je velmi zajímává možnost. Ideální k doplnění investičního portfolia.

 

Projekt má vlastní webové stránky a směnárnu, bude fungovat jako tzv. “návod” jak dosáhnout pasivního příjmu z kryptoměn. Je vhodný pro úplné laiky tak I zkušené investory v oblasti kryptoměn,. Každý bude mít možnost podle tohoto návodu investovat do kryptoměn tak, aby získal pasivní příjem. Budou dvě formy investování a to samostatně, nebo kolektivně.

 

Funguje tak, že svou kryptoměnu uložíte do určitého protokolu. Tato kryptoměna pak pomůže zajistit stabilitu celé sítě. V bankovnictví a financích neexistuje žádný podobný produkt. Tímto podporujete síť a stáváté se součástí tzv. akcionářů/ validatorů/ ochránců sítě. Návratnost úrokových sazeb je mnohem vyšší než u klasického bankovnictví. Jednou z velkých výhod adopce krypto je, že kromě jednoduchého převodu a ochrany aktiv získáváte pasivní příjem. 

 

od 200 000 Kč
do 300 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm