Investiční Pronájmy | Projekty | TrhNapadu.cz

Investiční Pronájmy

439 40%
Zapojte se do projektu INVESTIČNÍ PRONÁJMY a vyberte si program SPOŘENÍ DO BYDLENÍ, kde můžete spořit jednorázovou částkou nebo zvolit pravidelné měsíční vklady a získat zhodnocení 8% až 10% ročně.

Projekt Investiční pronájmy se specializuje na nákup nemovitostí (domů a bytů po celé ČR, vždy v závislosti na vyhledání finančně zajímavého obchodu), s následným pronájmem, i prodejem.

V ČR se specializujeme na nepříliš známé know-how a to bydlení na splátky. Klientovi koupíme nemovitost, kterou nám následně splácí Nájemní smlouvou, po jejím doplacení se nemovitost převádí do vlastnictví nájemce. Vše máme velmi pečlivě smluvně ošetřeno pro bezpečí a jistoty všech stran.

Obecně pro Investory nabízíme zhodnocení cca 8% p.a. a to na 4 až 10 let, vždy záleží na dané nemovitosti, každá vychází úrokem i časově jinak. Samozřejmě po zainvestování do konkrétní nemovitosti je již vše pevně nastaveno, jak doba zhodnocení, tak roční úrok. Proto tedy u této varianty nemůže úrok kolísat nebo dokonce klesat do záporu, vždy je předem pevně a neměně nastaven.

Samozřejmě v případě zájmu zašleme konkrétní příklady nemovitostí, které nyní řešíme i s již konkrétními čísly.
Nemovitostí je nyní mnoho, proto je možné nabídnout nemovitost a k ní zhodnocení, dle požadavku investora. Na každou nemovitost máme již závazného a ověřeného zájemce tak, aby byla zajištěna obsazenost nemovitosti.

Dále vždy od zájemce požadujeme vlastní vklad a to minimálně 10% z ceny nemovitosti. V převážně většině ovšem je reálný vklad klienta kolem 20% - 50% z ceny nemovitosti. Poté samozřejmě je i potřeba menší vklad investorských financí, ovšem nemovitost pro investora zastavujeme na Katastrálním úřadě vždy celou tak, aby byla zajištěna celá investice i s částí zisku již zpočátku. Dále je možné v rámci co nejrychlejší návratnosti investice vyplácet poměrnou část úroku i jistiny každé 3 měsíce. Investoři toto zatím preferují, ale samozřejmě je možné individuální nastavení.
Konkrétní nemovitosti se snažíme hledat jak cestou dražeb, tak exekucí a z důvodu větší bezpečnosti investice vybíráme nemovitosti, které jsou k částečné rekonstrukci. Každý nájemce si nemovitost samozřejmě rekonstruuje a opravuje na své náklady, ovšem díky tomuto se zvedá takřka ihned po nastěhování nájemce cena nemovitosti. Je to ochrana před případným budoucím propadem nemovitostního trhu. Dále se zaměřujeme na nemovitosti, které v současné době nejsou tak předraženy, tj. ne novostavby, byty a domy ve velkých městech apod. Vybíráme nemovitosti s nižší nákupní cenou, tak abychom opět eliminovali riziko pádu cen nemovitostí, samozřejmě propad trhu např. o 10% je naprosto finančně jiné u bytu za 3mio než domu v menší obci za 600tis.


Zástava nemovitosti pro investora je vždy exkluzivní, proto i kdyby se cokoli s naší společností stalo, tak ač jako majitel nemovitosti, zastavená nemovitost nikdy nemůže být změněna a nájemce dál hradí nájemné investorovi.


Rádi samozřejmě také zašleme k náhledu vzorové smlouvy mezi investorem a námi, spolu se Zástavní smlouvou pro investora, a dále i Nájemní a budoucí kupní smlouvu mezi námi a nájemníkem. S nájemníkem k tomuto sepisujeme i notářský zápis jako pojistku v případě neplacení nájemného (splátek).

Projekt je však rozsáhlejší, nabízíme v současné době i investice do nemovitostí k rekonstrukci na bytové domy. Máme již několik vyhraných dražeb a nemovitosti již čekají na předělání na byty a následný prodej. U tohoto je ziskovost 50% a to do 1,5 roku. Pokud by Vás zajímalo spíše toto, opět bych Vám info rád poskytl. Dále provádíme i samotnou výstavbu domů s následným prodejem, opět jiné možnosti investic.

Vždy však naprosto upřednostňujeme bezpečí jak pro investora, pro klienta, tak pro naší společnost.

od 200 000 Kč
do 50 000 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm