Hmm - Svěřte se díky mobilní aplikaci | Projekty | TrhNapadu.cz

Hmm - Svěřte se díky mobilní aplikaci

Mobilní aplikace, která tě vyslechne. Anonymní a díky mnoha dobrovolníkům i profesionálům dostupná 24/7. Zkus to, než se pustíš do klasické terapie. Jsme tu pro tebe, stačí kliknout.

Mobilní aplikace Hmm propojuje klasické psychologické poradenství, terapii i prosté vyslechnutí klientova aktuálního problému či záležitosti, která se týká jeho minulosti nebo obav z jejího budoucího vývoje. Směle tak propojuje internetové poradenství s pokročilejšími systémy terapie i možností svěřit se, a to anonymně a naprosto kdykoli.
Výjimečnost aplikace tkví především ve snadném přístupu, a to jak ze strany klienta, tak ze strany posluchače/terapeuta. Oba účastníci využívají mobilního zařízení a komunikovat spolu mohou kdykoli - v kterýkoli den v týdnu, v jakoukoli hodinu. Vše probíhá formou chatu, ke konverzaci je možné se kdykoli vrátit a pokračovat v ní.
Obě strany budou chráněny seznamem pravidel. Počáteční stav: mobilní aplikace, princip dobrovolnictví v kombinaci s placenou službou terapie, vícestupňový model - poradenství + jednorázová možnost svěření se bez omezení.

od 100 000 Kč
do 100 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm