Globální aplikace pro polární záři | Projekty | TrhNapadu.cz

Globální aplikace pro polární záři

107 50%
Globální aplikace pro polární záři, která vás upozorní, když je polární záře viditelná. Jediná aplikace, která je navržena i pro začátečníky a spojuje uživatele a firmy od Aljašky až po Finsko.
Chtěli byste vidět polární záři? 
 
Několik let jsem žil na Islandu a vypozoroval jasnou díru na trhu s polární září. Polární záři chce vidět 25 milionů lidí ročně. Zaplatí si drahou dovolenou za polární září, ale v mnoha případech polární záři neuvidí, a to jenom proto, že neví kdy a kde být. To je problém, který řeším. Být ve správný čas, na správném místě a 3 eura je rozdíl mezi tím, zda polární záři uvidíte, či nikoliv. Na Islandu jsem pracoval v hotelu a mluvil s tisíci lidmi, kteří se snažili porozumět polární záři, právě aby ji nezmeškali. Neexistovalo však žádné řešení, které by jim v tomto pomohlo a bylo navrženo současně pro začátečníky, profesionály, a které by spojovalo uživatele a firmy.
 
Projekt funguje již 20 měsíců a doposud jsem investoval 1 700 000 Kč. Beta verze je již dostupná v Google Play a App Storu. 75% aplikace je již hotovo, aktuálně se opravují chyby a doplňují nutné funkce. Aplikace působí na trzích Aljaška, Kanada, Island, Norsko, Finsko a Švédsko.
 
Tato mobilní aplikace je jediná na trhu založená na zkušenostech s lovem polární záře a současně řeší problémy svých uživatelů.
 
Jsem si plně vědom, že polární záře je v ČR exotické téma. Pokud Vás aplikace zaujme, rád Vás seznámím blíže s tématem polární záře, jak funguje trh a představím konkrétní problémy zákazníků, předvedu aplikaci a ukážu jakým způsobem řeším problémy zákazníků. 
 
Kontaktujte mě pro více informací.
 
Email: j.svamberg@gmail.com
od 1 500 000 Kč
do 3 000 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm