Auto-web s očekávanou výnostností 500 tis. - 2 mil. ročně | Projekty | TrhNapadu.cz

Auto-web s očekávanou výnostností 500 tis. - 2 mil. ročně

343 49%
Propojení veškerých prodejců automobilů, autodílů, autodoplňků a služeb přímo se zákazníkem.

Jedná se o web, zaměřený na přímé propojení zákazníka s kupujícím. Projekt je již částečně vytvořen a to na webových stránkách www.carcaring.cz. Stránka má sloužit k několika funkcím:

- Je zde databáze autorizovaných prodejců automobilů, autobazarů, autoservisů, pneuservisů, autovrakovišť, prodejcích autodoplňků, náhradních dílů, ručních myček a autodetailingu a prodejce autopolepů a tónování.

- Poptávkový formulář určený pro lidi (zákazníky), kteří shánějí ke koupi nové či ojeté vozidlo, náhradní díl na vozidlo, pneumatiky, použitý díl z vrakoviště atd.

- Inzerce akčních vozidel za zajímavé ceny

Myšlenkou stránky, je pomoc zákazníkovi díky databázi, který shání cokoli souvisejícího s autama tak, aby samotní prodejci dokázali nabídnout svoji nejlepší nabídku.

Přidání partnera (tj. autobazar, prodejce dílů atd...) je zpoplatněno, což přináší zisk provozovateli stránek. Jedná se o naplnění databáze několika tisícemi partnerů!

Stránky přinášejí potenciál ve vysoké výnosnosti. Zárověň to vyžaduje stránky "doladit" a investovat určitou částku do propagace.


od 20 000 Kč
do 100 000 Kč
Projekt neobsahuje žádné novinky.
Projekt neobsahuje žádné příspěvky v diskuzi.

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Confirm