Záchrana útulku pro kočky | Nápady | TrhNapadu.cz

Záchrana útulku pro kočky

Autor nápadu: Eva Janišková
439
Dobrý den
Původně jsem chtěla poprosit o pomoc jinak. Třeba, že většina z nás může postrádat 50 Kč nebo i 100 Kč, kterou by mohl věnovat na dobrou věc. Ale ne – pro spoustu lidí jsou i tyto částky důležité. Nebudu psát elaboráty o důležitosti naší práce. Dali jsme se na cestu záchrany koček, bereme to jako povinnost,  protože nikdo jiný to zde neudělá.
Proto půjdu přímo k věci.
Tak – že jsme na dně. Jsme soukromý útulek pro kočky, pro nechtěné, zraněné, nemocné, týrané, opuštěné, prostě pro kočky, které nikdo nechce a které bez naší pomoci by buď živořily na ulici nebo by v bolestech umíraly. Kočka totiž nemá devět životů, má jenom ten jeden a i ten je velmi křehký. Máme kapacitu 150 koček, téměř vždy naplněnou. V posledních měsících jsme měli příjmy vážně nemocných a zraněných, denně i dvakrát ve veterinární ordinaci a náš dluh za všechno léčení, kastrace a operace se vyšplhal na šílené a likvidační číslo téměř 100.000 Kč. Nevíme co teď, zoufalství je na místě. A za chvíli kočky nebudou mít co do misek.
Dobrovolnická práce 18 hodin denně. Místo radosti a dobrého pocitu máme jenom stres z toho, kde seženeme takové množství peněz, abychom mohli i dál pomáhat. Proto prosíme – kdyby lidé poslali třeba i 20 Kč, byly by „naše“ kočičky zachráněny.
Na našich stránkách www.dobreruce-zlin.cz je uveden transparentní účet, ze kterého hradíme veškerý provoz
Pomůžete prosím ? Máte nějaký nápad ?  Všichni naši kamarádi a známí a okruh na facebooku mají sami několik koček, spousta z nich krmí venkovní kočky a jejich finance směřují tam. Máme povolenou veřejnoprávní sbírku, kasičky máme na 8 místech ve Zlíně, pořádáme prodeje našich věcí ale tentokrát jsme se dostali až na dno - ze kterého se bez pomoci neodrazíme. Pokud by se našel někdo, kdo by si nás přidal na instagram (máme své stránky), rozšířit okruh lidí, kteří o nás budou vědět......
 
Děkujeme ze srdce za celý útulek.
 
Eva Janišková, Dobré ruce z.s.
Tel. 775229240

Diskuze:

..buďte první, kdo okomentuje tento nápad..

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Confirm