WORLD EXPLORER - cestovní aplikace | Nápady | TrhNapadu.cz

WORLD EXPLORER - cestovní aplikace

Autor nápadu: Aneta Kůstová
1684
Co se tyče aplikace, viděli bychom to tak, že by to byla navigace, prozatím po ČR (kdyby se aplikace uchytila, tak bychom rádi rozšířili pokrytí do Evropy, nebo případně po zbytku světa), a na mapě by se zobrazovali památky a různé zájmové objekty pro cestovatele.
Představa je taková, že si člověk otevře doma, nebo kdekoliv se bude nacházet, naši aplikaci a zvolí si, že chce mít výlet po Praze a vybere si kde začne a uvidí okolní objekty které by chtěl navštívit. Až se vydá na cestu, a bude procházet vybraná místa, tak se mu mohou nabídnout a zobrazit okolní zajímavosti, které by mohl navštívit.
Chtěli bychom tedy, aby aplikace obsahovala: navigaci, celkové shrnutí km za výlet, nabídku památek (poloha, vzdálenost od momentálního umístění turisty, fotografie, otevírací doba, ceny vstupů do památek apod.), nabídka anglického provedení pro zahraniční turisty, možnost vytvoření vlastního seznamu nebo trasy pro výlet, případě i možnost zdělení hodnocení a zážitků z cest.
Radi bychom tuto aplikaci realizovali, a to zejména pro milovníky cestování. Myslíme si, že každý by rád navštívil a objevil i něco nového, nebo uviděl více cílů, než si sám našel. Mohl by to být i přínos pro objekty, které nejsou moc známé a navštěvované, tato aplikace by je právě mohla také doporučit, a mohlo by to být přínosné i pro majitele objektů.
Ještě bych chtěla dodat, že bychom tam chtěli dodat seznam, ve kterém by byli české kraje a pod nimi by byli památky atd. Také aby u toho byla možnost si to rozkliknout si památku a podívat se na popis a fotografie vybrané položky.

Diskuze:

..buďte první, kdo okomentuje tento nápad..

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Confirm