Prostě napad | Nápady | TrhNapadu.cz

Prostě napad

Autor nápadu: Tomáš
2176
Dobrý den,
 Hledám pomoc  nebo radu  s realizací mého nápadů.
Můj nápad je výroba hudebního nástroje ovladaneho dotykem prstů( v podstatě jde o výrobu bubinku) . Jeho skála zvuku bude obrovská a zvuk půjde pouze do sluchátek nebo jiných multimediálních přehrávačů.. Pc.. zesilovače atd..zvuky budou mnenitelne jak nastavením tak různou tloušťkou doteku prstů.. Od bouchani celou plochou prstu až po tukani nehtu.Síla intenzity doteku.V podstatě si můžete nastavit klepaní prsty  do stolu či snad do kovoveho předmětu.
Věcička bude schopna vydávat jak zvuky ,které jsou součásti tak i ty které si sami nahrajete či snad nazpívate přes mikrofon.
 
Nej téhle věcičky je, že se na ni dokaže napojit další taková i třeba na větší vzdálenost  tak, že se vzájemně uslyší ve  sluchatkach kdy si  můžou zahrát i větší skupiny lidí.Takhle si mužou zahrat jak děti v panelaku tak i dospeli na partých či večircich.
V podstatě jde o propojeni zvuku.
Tod vše. 
Omlouvám se , za stručny popis..připravuji podrobný a detailnější navrh jen je to ještě v plenkach a vše si teprve sepisuji na papir.
Časem se na tomto  principu da vytvořit i aplikace na mobilni telefony a kdo ví až kam vede potenciál téhle věci co se týče sdílení a propojení lidi.. Hudby..
Pokud vám to  nic neříká berte to jako bezpredmetne, ale pokud vidíte aspoň trošku potenciál budu rád za jakoukoliv pomoc či snad nasměrování na správnou cestu..
 

Diskuze:

..buďte první, kdo okomentuje tento nápad..

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Confirm