Colostrum Shake - shake který nemá konkurenci! | | Nápady | TrhNapadu.cz

Colostrum Shake - shake který nemá konkurenci!

Autor nápadu: Jarka
653
Zdravá výživa dnes frčí skoro všude. Problém je, že lidé nemají moc času nebo vůle k tomu, aby začali zdravěji žít. Mnoho lidí nestíhá pravidelně snídat nebo mají takovou práci, kdy během dne moc pravidelné, natož zdravé stravy nemají. Různé nemoci přibývají díky stresovému civilizačnímu životu. Proto jsme přišli na trh s naším produktem Zdravý Shake s colostrem. Lépe by se dalo říct Colostrum Shake. Tento náš shake má velmi vyváženou recepturu a je patentovaný. Je velmi lahodný a díky tomu je možné do sebe dostat colostrum velmi příjemnou cestou a během jídla, protože Zdravý Shake je určen jako snídaně nebo svačina. Můžou ho pít lidi od nejmenšího po starce. Může se nabízet jako produkt ke koupi, ale také jako točený shake. Máme také variantu pro sportovce, která díky colostru má velmi příznivý vliv na celkovou kondici sportovce a na jeho svaly. 
Naším cílem je dostat Zdravý Shake všude, kde se pohybují lidé a nejen v ČR. Tento produkt dává mnoho obchodních příležitostí. Shaků je na trhu mnoho, ale shake s colostrem je vyjímečný. 
Hledáme investora, který by se s námi zapojil do projektu, nebo by byl jako tichý společník a který by nám pomohl projekt rozvinout zatím v rámci EU. 

Diskuze:

..buďte první, kdo okomentuje tento nápad..

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Confirm