Coca Cola - větší obrat o 10% | Nápady | TrhNapadu.cz

Coca Cola - větší obrat o 10%

Autor nápadu: Jakub
2337
Dobrý den,
Mám nápad. Myslím, velmi dobrý. Velmi jednoduše a velmi, velmi levně uveditelný do praxe.
Jedná se o toto:
Myslím si, že mám velmi dobrý nápad, jak zvýšit firmě Coca Cola celosvětově obrat o 10 až možná 30%.  U těchto 10 až 30 % nových produktů bude zároveň vyšší zisk (Zhruba o 10 až 20%)
To vše s naprosto minimálními náklady a naprosto jednoduchým uvedením do provozu.                     Abych přesvědčil, že se nejedná o hloupost, dodávám, že jsem s tímto nápadem absolvoval natáčení TV pořadu „den D“ v České republice. Avšak, shodli jsme se s produkcí, že pokut tento jednoduchý nápad bude odvysílán, bude ho moci každý použít. (lze aplikovat u všech výrobců nápojů)
Velmi zhruba připodobním, o co jde.  Je to podobné jako kdybych např. firmě Baťa (Vyrábějící obuv) poradil, aby při výrobě použila jiného stehu při šití bot. A mnou navržený steh byl pevnější, těsnější a přitom by došlo k úspoře 60% nitě. - Prosím toto, je jen velmi vzdáleně připodobněno.  Můj nápad nespočívá v žádné úpravě lahví, nové příchutě, nebo víček lahve.
Coca Cola prodá denně v celém světě cca jednu miliardu lahví (kusů) denně! Dovedete si tedy představit, o jakou částku se jedná.
Hledám partnera, který by mi umožnil a financoval setkání s někým kompetentním z firmy Coca Cola a to nejlépe přímo v USA. S tímto partnerem bych se dělil na půl o případný zisk.
 Několikrát jsem firmu Coca Cola v Praze kontaktoval a bylo mi odpovězeno pouze z oddělení pro styk s veřejností, že děkují za zájem, že na to mají svá oddělení, nebo že jim mohu nápad poslat a oni, když ho použijí, tak mě případně odmění. To je pro mě opravdu nedostačující.   (nápad lze aplikovat i na jiné firmy vyrábějící nápoje, avšak Coca Cola je největší = největší zisk)
Je velmi těžké přesvědčit, že se nejedná o hloupost. Nápad je opravdu velmi jednoduchý a mluvil jsem o něm jen s nejbližšími členy rodiny, také myslí, že to je něco, co ještě nikoho nenapadlo a mělo by to jistě velký úspěch. Dovedu si představit, že Cola má někde v USA team lidí, kterému královsky platí a mají za úkol zvednout obrat o 1 % ročně. – Zkoušejí: kávové, vanilkové Coca Coly, reklamy za miliony z Brirney Spears atp.
Je to taková škoda a velice mě deptá zabedněnost Coca Coly, s nikým nemluvit! Mám nápad nestojící skoro nic a výsledek by byl okamžitý.  Bohužel se obávám, že tuto věc nelze patentovat. Myslím, že jediný způsob, jak z tohoto nápadu mít zisk, je smlouva s firmou, že pokud nápad použijí, požadovat např 1 % ze zisku nebo jednorázovou odměnu atp. Poté jim nápad sdělit.
Děkuji, Jakub Semerád, +420 603452848, jakub.semerad@glanzcars.eu

Diskuze:

..buďte první, kdo okomentuje tento nápad..

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Confirm