4 Seasons // vegan restaurant | Nápady | TrhNapadu.cz

4 Seasons // vegan restaurant

Autor nápadu: Pavlína Baďurová
257
4 Seasons je láska. Láska na první pohled.
Už když vkročíte do restaurace, dýchne na vás přátelská atmosféra. Divíte se, jakto, že se tady cítíte tak svěle. Tajemství spočívá v tom, že celý prostor je navržen podle posvátné geometrie a organické architektury, která je matricí všeho živého. Proto vás tento prostor harmonizuje, oživuje a propojuje s vaší vlastní životní silou. Už pohým pobytem tady se cítíte oživeni.
Toto místo vás nevyživí pouze energeticky, probudí také vaše smysly. Celý prostor je zařízen velmi smyslně, zároveň však vzdušně a lehce. Bílé zdi se kroutí v jemných organických tvarech a jsou omítnuty hliněnou omítkou. Podlaha je tmavá, dřevěná a kontrastuje se světlým zařízením prostoru- s bílými barovými židličkami z bílé kůže, s průhlednými plastovými židlemi a se světlými dřevěnými stoly. Osvětlení, stejně jako sklo používané v restauraci nese nádechy pastelových barev, které vytváří snovou atmosféru. Jedna ze zdí je prosklená a díky tomu je celý prostor dobře prosvětlený. Ústřední stěna je hliněná natural a je na ní barevná ručně malovaná rostlinka rozkvétajícího hrachu.
Jídlo se v restauraci servíruje formou buffé. Všechny suroviny pochází ze 100% organické produkce od místních zemědělců. Veškeré jídlo je 100% vegan. Naleznete zde salátové buffé, kde je spousta nejrůznějších druhů listových salátů, a další zeleniny, které dolňují lahodné domácí dresingy, speciální ovoněné oleje, omáčky a další kodimenty jako například pražené pekanové ořechy nebo bio sušené ovoce. Z těchto všech přísad si vy sami můžete vytvořit svůj vlastní originální salát, na který máte zrovna chuť. Jednoduše lahodné.
Dále zde máme buffé teplých jídel, kde najdete každý den dvě čerstvé lahodné polévky a 3 druhy chutných sezónních jídel. Samozřejmě je výběr na vás a vy si můžete naložit, na co máte zrovna chuť. Obsluha pečlivě kontroluje čerstvost chodů a průběžně jídla doplńuje, takže jídlo je vždy čerstvé a teplé.
Následuje oddelění dezrtů a moučníků, kde si můžete vybrat některý z lahodných domácích moučníků podle tradiční receptury, nebo ochutnat některý z lahodných raw dortíků.
A na závěr zde najdete velký harmonizér vody, který produkuje zharmonizovanou, čerstvou pramenitou vodu, která je i podle vědeckých výzkumů léčivá. Nebo si můžete ochutnat skvělý bylinkový čaj vlastní produkce, nebo domácí limonádu, nebo si u obsluhy objednat čerstvý smoothie nebo jiný nápoj.
Na závěr najdete kasu, kde zaplatíte a potom si už můžete vybrat místo k sezení- buďto u vysokých stolů s barovými židličkami, nebo u menších stolků s pohodlnými koženými židlemi a křesílky.
Budete odcházet naplněni a vyživeni na mnoha úrovních vaší bytosti.
Toto místo slouží také jako oblíbené místo setkávání, propojování lidí a navazování nových kontaktů a přátelství.
Lidé toto místo milují a rádi se sem vrací.
 
 

Diskuze:

..buďte první, kdo okomentuje tento nápad..

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Confirm